Daphne Gottlieb Yuva Yıkanlar Pdf » Katılımsız.Gen.Tr - Türkiye'nin Katılımsız Program Platformu'
Daphne Gottlieb Yuva Yıkanlar Pdf
  • 0
Kategori: E-Kitap | Tarih: 6-06-2018, 02:01 | Ekleyen: trturkuaz | 242 / 0
Bu Konunun Yazıcı SürümüDaphne Gottlieb Yuva Yıkanlar Pdf

Daphne Gottlieb Yuva Yıkanlar Pdf E-kitap indirYuva Yıkanlar - Aldatma Antolojisi, çağdaş Amerikan edebiyatının en radikal isimlerinin sinsi işler çevirme, aldatma, yakalanma ve aldatmanın kırdığı kalpler üstüne kaleme aldıkları öykü, şiir ve denemelerden bir derlemedir.

Hiç yakalanmayacağını zannederek karısını aldatmayı alışkanlık haline getiren bir adamı, tahakküm etmekten hoşlanan 'normal' kocasını aldatan bir kadını, eşcinsel evliliklerin eşcinsel aldatma oyunlarına dönüşmesini, internet üzerinden yapılan aldatmaları, yuva yıkmaları konu alan, hatta Tanrı'nın bile aldatıldığı öyküler, şiirler, denemeler okuru eşler arası aldatmanın doğası ve sonuçları üstüne düşünmeye yöneltiyor.

"Birine bir şeyleri çaktırmadan bir şeyler yapmak acı verici bir durumdur. Dünya üstündeki en berbat şey insanın sevdiği birine yalan söylemesidir; ama bazen elinizden başka bir şey gelmez ve yaşadığınız tutkuya oldu bir kere falan demek de yalandır. Biri kalkıp her şeyini sizin için tehlikeye atarsa kendinizi güçlü hissedersiniz. Bir bakarsınız ki, o birinin sizin için hayatını tehlikeye atmasını siz de istiyorsunuzdur ve bunu anladığınızda kendinizden bile korkarsınız. Ama insanın her verdiği sözü tutması kolay bir iş değildir. Aşk, eğer çiftleri birbirine bağlayan, kurallara uygun bir aşksa, keşfedilecek bir şey de yoktur ortada. Arzu da yoktur keşfedilecek."

San Franciscolu avangart şair Daphne Gottlieb'in editörlüğünde hazırlanan, türünün dünya üzerindeki ilk örneği olan bu kitap aldatma olgusunu popüler kültür malzemesi olmaktan çıkarıyor.

Yuva Yıkanlar-Aldatma Antolojisi, çağdaş okura aldatmanın ve aldatılmanın nedenleri ve sonuçları üstüne kafa yordurtacak ciddi, bir o kadar da eğlendirici edebi bir yapıt.


Daphne Gottlieb Yuva Yıkanlar Pdf


Daphne Gottlieb Yuva Yıkanlar Pdf Makalesini Turbobit İle Hızlı İndir


Değerli Ziyeretçimiz, Sitemize Hoşgeldiniz. Şuanda Sitemizde Kayıtsız Olarak Gezinmektesiniz.
Sitemizdeki Konuları Görmek İçin Buradan Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt İşlemi 30 Saniyeden Fazla Sürmemektedir.
Bu haberi Suanda Okuyan hic uye Yok ! , Ziyaretci olarak siz okuyorsunuz.
Ad-Soyad:
E-Posta:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Resim Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Resimde gösterilen kelimeyi girin:
Bugüne kadar ölçülen en yüksek rüzgar hızının ABD’nin Teksas eyaletinde görülen bir hortum olduğunu ve bu horumda 450 km/saat hızında rüzgarlar oluştuğunu,
Kayit Ol! Şifremi Unuttum?

Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot, Google Bot

Şuan Sitede 0 kullanıcı, 2 arama motoru, 41 ziyaretçi ile toplamda 43 kullanıcı bulunmaktadır.
Makale: 47049 (+6)
Yorum: 17069
Kullanıcı: 108285 (+0)
Son Kayıt Olan Kullanıcı: ubililev