Claude Julien Amerikan İmparatorluğu Pdf » Katılımsız.Gen.Tr - Türkiye'nin Katılımsız Program Platformu
Claude Julien Amerikan İmparatorluğu Pdf
  • 0
Kategori: E-Kitap | Tarih: 9-01-2019, 16:44 | Ekleyen: trturkuaz | 51 / 0
Bu Konunun Yazıcı SürümüClaude Julien Amerikan İmparatorluğu Pdf

Claude Julien Amerikan İmparatorluğu Pdf E-kitap indirAmerika, sınırları belli klasik imparatorlukların yerini almış, sınırları belirsiz yeni bir imparatorluktur. Dünya nüfusunun yüzde altısını teşkil eden bu halk, tüm dünya üretiminin yarısından çoğunu tüketir. Barış ve demokrasi savunucusu geçinen bu ülke, gerektiğinde en iğrenç diktatörlüklerin desekleyicisi olur. Her taşın altından o çıkar, her karanlık işin içinde onun parmağı vardır. Bütün bunları sanayici-asker ortaklığının sağladığı tatlı karla için yapar. Her yere sermaye ve mal ihraç, heryerden eyin ithal eder. C.İ.A. casusluk örgütüyle doğrudan doğruya, ya da çeşitli vakıflar örtüsü altında dolaylı dolaysız, her örgüte sızar; sarı sendikalar ve gazeteler satın alır. Beğenmediği hükümetleri devirir, milliyetçi akımları boğmak için ne suçlama gerekirse başvurur. Ve bunları, 150 yıldan beri uyguladığı belirli reçetelere göre yapar. Ülkemizde bu kimliğin ancak sın yıllarda farkına varılan Amerikanın gerçek yüzünü, bizzat amerikan belgeleriyle işte bu kitapta bulacaksınız.
Bütün dünyadaki Amerikan sömürü oyunlarını belge ve formülleriyle açıklayan bu dev kitap, ülkemizde cereyan eden ve ilk bakışta anlaşılmaz görünen bütün oyunları çözmekte en büyük yardımcı olacaktır. Fransa'da AUJOURD'HUI 1968 ödülünü almış bu Avrupadaki yılın kitabını, bütün devrimcilerin, sorumlu aydınların ve özellikle yurt savunmasını yüklenmiş kişilerin görevlerini daha bir bilinçle yürütebilmeleri için mutlaka okumaları gerektiği inancındayız.


Claude Julien Amerikan İmparatorluğu Pdf


Claude Julien Amerikan İmparatorluğu Pdf Makalesini Turbobit İle Hızlı İndir


Değerli Ziyeretçimiz, Sitemize Hoşgeldiniz. Şuanda Sitemizde Kayıtsız Olarak Gezinmektesiniz.
Sitemizdeki Konuları Görmek İçin Buradan Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt İşlemi 30 Saniyeden Fazla Sürmemektedir.
Bu haberi Suanda Okuyan hic uye Yok ! , Ziyaretci olarak siz okuyorsunuz.
Ad-Soyad:
E-Posta:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Resim Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Resimde gösterilen kelimeyi girin:
Kayit Ol! Şifremi Unuttum?

Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot, Yandex Bot, Google Bot

Şuan Sitede 0 kullanıcı, 3 arama motoru, 42 ziyaretçi ile toplamda 45 kullanıcı bulunmaktadır.
Makale: 47074 (+11)
Yorum: 17063
Kullanıcı: 108285 (+0)
Son Kayıt Olan Kullanıcı: ubililev