WHMCS 7.0.1 Final Full Nulled İndir » Hızlı Linkin Tek Adresi !!!
WHMCS 7.0.1 Final Full Nulled İndir
  • 0
Kategori: Editör Secimi | Tarih: 22-11-2016, 21:30 | Ekleyen: Rynez | 3476 / 0
Bu Konunun Yazıcı SürümüWHMCS 7.0.1 Final Full Nulled İndir


WHMCS 7 Final Full Nulled İndir


Whmcs nelerdir?
Whmcs‘nin açılımı (“web hosting manager complete solution“) şeklindedir.Whmcs hosting firmaları için geliştirilmiş olup efsunk-küçük yerli-yabancı bir çok hosting firması tarafınca tercih edilmektedir.Hosting şirketleri için otomasyon ayarlarını sağlayan bir yazılımda diyebiliriz.Php tabanlı olması kullanıcıları whmcs kullanmakta efsunk bir önem kazanmıştırrmaktadır.
Cizgi
Niçin whmcs?
Satış fiyatlarının müsait olması whmcs kullımını bir fazlaca arttırmaktadır ek olarak hosting şirketinın sunucusu ile bağlantılı çalışan bu scriptte her kullanım otomatik şekilde gerçekleşebiliyor: hesap oluşturma, kapatma, hosting alma, ödeme yapma ve destek talebi sistemi gibi sistemler whmcs kullanmasında kullanıcıları kendine çekiyor.Whmcs makalelımı aynı zamanda müşterilerine ve yöneticilere çok rahat kullanımı olduğu içinde tercih edilmektedir.Türkçe dil desteğinin de bulunması whmcs kullanmasında önemli bir yer sağlamaktadır.Whmcs yazılımı ile ister kendi münasebetını istersenizde farklı bir tema yapmış oldurıp kullanabilirsiniz.Whmcs sistemi firmaları makalelım harcamasından kurtardığı içinde efsunk oranda talep görmektedir.Hal bu şekilde olunca whmcs ufak şirketler için çok iyi bir kaynak oluyor.
Cizgi
Whmcs lisansları nereden sorgulanır ?
Satın aldığınız whmcs lisansınızı doğrulayabilirsiniz.Lisansız kullanımı ihbar ederek telif hakkını korumaya yönelik çalışmalara katkıda bulunabilirsiniz.
Eğer aldığınız lisans doğrulanmıyorsa bunu durumu acilen lisans sağlayıcınıza bildirmeyi ihmal etmeyin
Sorgulama monitörı : http://www.Whmcs.Com/members/verifydomain.php
Bu da çok önemli sorulardan birisi. örneğin bir hosting sitesini devralacaksınız yada en basit şekilde “whmcs kullanan” bir hosting şirketindan host alacaksınız. Bunun için kullandıkları whmcs makalelımının lisanslı olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Siteni lisansının olup olmadığını kontrol edebilmek için öncelikle şu bağlantıya giriyoruz: www.Whmcs.Com/members/verifydomain.php . Daha sonra “domain name:” yazan yere sitenin domainini yazıp doğrulama kodunu girdikten sonrasında submit butonuna basıyoruz. Eğer yeşil renkte yazan “this domain is authorized to be using whmcs.” yazısı ile karşılaşırsanız bu domaine ilişik lisans bulunmakta anlama gelir. Fakat kırmızı renkte yazan “this domain is not authorized to be using whmcs. Please report the url to the installation to us here” makalesı çıkarsa da bu, domainin lisansı bulunmadığını gösteriyor. Eğer sitenin whmcs kullandığına eminseniz ve lisansının olmadığını görürseniz şayet orada sondaki “here” kelimesine verilen linki kullanarak o siteyi şikayet edebilirsiniz.


WHMCS 7.0.1 Final Full Nulled İndir

WHMCS 7.0.1 Final Full Nulled İndir Makalesini Turbobit İle Hızlı İndir


Değerli Ziyeretçimiz, Sitemize Hoşgeldiniz. Şuanda Sitemizde Kayıtsız Olarak Gezinmektesiniz.
Sitemizdeki Konuları Görmek İçin Buradan Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt İşlemi 30 Saniyeden Fazla Sürmemektedir.
Bu haberi Suanda Okuyan hic uye Yok ! , Ziyaretci olarak siz okuyorsunuz.
Ad-Soyad:
E-Posta:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Resim Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Resimde gösterilen kelimeyi girin:
Bir insanın 8 yıl,7ay ve 6 gün hiç susmadan bağırırsa,bir fincan kahve pişirecek enerjiyi üretebildiğini,» Başımızı hiç ara vermeden bir duvara vurduğumuz taktirde,bir saatte150 kalorilik enerji tüketeceğimizi,
Kayit Ol! Şifremi Unuttum?

Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot, Google Bot, Mail.Ru Bot

Şuan Sitede 0 kullanıcı, 3 arama motoru, 50 ziyaretçi ile toplamda 53 kullanıcı bulunmaktadır.
Makale: 46905 (+11)
Yorum: 17069
Kullanıcı: 108285 (+0)
Son Kayıt Olan Kullanıcı: ubililev