Dimo Videomate 4.1.0 » Hızlı Linkin Tek Adresi !!!
Dimo Videomate 4.1.0
  • 100
Kategori: Programlar / Full Programlar | Tarih: 9-04-2018, 12:29 | Ekleyen: İndirjen | 223 / 0
Bu Konunun Yazıcı SürümüDimo Videomate 4.1.0

Bir all-around video dönüştürücü yazılım programı Videomate video dönüştürme sağlar. MP4, MP4, MOV, MPV, WMV için WMV, WMV, vb ses formatları arasındaki dönüşümler de yapılabilir ve video dönüştürebilirsiniz.Bu medya dönüştürücü tarafından dönüştürülen çıktı dosyaları, doğrusal olmayan düzenleme sistemi üzerinde düzenlenebilir, medya sunucuları vb. Üzerinde düzenlenebilir çeşitli cihazlarda oynanabilir.

Windows PC'deki tüm yerel medya dosyalarınızı tek bir tıklama ile bir iOS / Android / Windows cihazına veya akıllı TV'ye aktarma ve paylaşılabilir. Yerleşik harika medya sunucusu ile ortamınız aynı ağdaki herhangi bir cihazda oynatılabilir.

Medya dosyalarını kendi patentinizle almak için, bu video dönüştürücü video uzunluğunu kırpmanıza, video boyutunu kırpmanıza, metin filigranı eklemenize, video efekti / parlaklık / doygunluk / kontrastı vb. fonksiyon, hayat benzeri 3D video elde etmek için bir iyilik yapar.

Dahili oynatıcı üzerinden ekran görüntüleri çekmek, sosyal web sitelerinde daha fazla eğlence oluşturmak için paylaşıma açıktır.Oynatma sırasında serbest anahtar için Dolby Digital 5.1 ses veya Dolby TrueHD 7.1 kanalı gibi birden fazla ses kanalıyla MXF, MKV vb. Gibi kaynak video dosyalarından çok yollu AVI / MP4 / MOV / MKV ayıklayın.

Videomate, 4K dönüştürme için iz bırakmayı destekliyor ve 4K filminizi 4K ve OLED TV'nizde aileniz ve arkadaşlarınızla izlemek için mükemmel bir keyif veriyor.

Dimo Videomate 4.1.0

Dimo Videomate 4.1.0

Dimo Videomate 4.1.0 Makalesini Turbobit İle Hızlı İndir


Değerli Ziyeretçimiz, Sitemize Hoşgeldiniz. Şuanda Sitemizde Kayıtsız Olarak Gezinmektesiniz.
Sitemizdeki Konuları Görmek İçin Buradan Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt İşlemi 30 Saniyeden Fazla Sürmemektedir.
  Google'den Gelenler:
Bu haberi Suanda Okuyan hic uye Yok ! , Ziyaretci olarak siz okuyorsunuz.
Ad-Soyad:
E-Posta:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Resim Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Resimde gösterilen kelimeyi girin:
Hindistan’daki yıllık doğum sayısının,Avusturya’nın toplam nüfusundan fazla olduğunu,
Kayit Ol! Şifremi Unuttum?

Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot

Şuan Sitede 0 kullanıcı, 1 arama motoru, 41 ziyaretçi ile toplamda 42 kullanıcı bulunmaktadır.
Makale: 46870 (+5)
Yorum: 17070
Kullanıcı: 108285 (+0)
Son Kayıt Olan Kullanıcı: ubililev