Katilimsiz.Gen.TR > Full Programlar > Brorsoft Video Converter 4.9.0.0

Brorsoft Video Converter 4.9.0.0


16-04-2018, 11:27. Ekleyen: İndirjen
Brorsoft Video Converter 4.9.0.0

Brorsoft Video Converter, videolarınızı kişiselleştirebileceğiniz yerleşik bir video editörüdür.Brorsoft Video Converter , formatlardan bağımsız olarak UHD 4K , HD ve SD videoların geniş bir yelpazesini dönüştürmekle kalmaz, aynı zamanda bu indirilen veya ev yapımı videoları oynatmak ve istediğiniz her yerde paylaşmak için herhangi bir popüler video ve ses formatına dönüştürmenizi sağlar.

Brorsoft Video Converter 4.9.0.0

70'den fazla giriş formatını ve 250'den fazla çıktı dosya formatını destekler. Desteklenen giriş ve çıkış video ses formatları MP4, MOV, WMV, AVI, XAVC, XAVC S , MPEG, VOB, TiVo kayıtları , MXF, MTS / M2TS, FLV, 3GP, 3G2, DivX, XviD, MP3, WMA, WAV, AAC, AC3, M4A ve daha fazlası. Ayrıca, ses dosyalarını video dosyalarından özgürce ayıklayabilir ve bunları müzik çalarınızda oynatmak için popüler ses formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Brorsoft Video Converter 4.9.0.0

Yeni optimize edilmiş hızlandırma teknolojisi sayesinde, süper hızlı video dönüştürme artık eskisinden 30 kat daha hızlı ve çoğu normal video dönüştürücüsünü geride bırakıyor. Dahası, bu video dosyası dönüştürücü de çift amaçlı bir cevap veriyor. Herhangi bir video ve ses formatını son derece yüksek hız ile dönüştürür ve aynı zamanda çıktı kalitesini sıkıştırmaz. Kayıpsız dönüşüm MP4, MOV, AVI, WMV ve daha pek çok formatı destekler.

Brorsoft Video Converter 4.9.0.0

Brorsoft Video Converter, iPhone (iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6 Plus ve iPhone 6 dahil), iPad, Android cihazlar, Windows tabanlı tabletler ve oyun konsolu, vb. Gibi popüler cihazlar için 150'den fazla hazır ayarı destekler. videoları cihazlarınız ve diğer medya oynatıcılarınız için doğru boyutlara ve biçimlere dönüştürür. Bununla birlikte, mobil cihazlarınızdaki herhangi bir medya dosyasını hareket halindeyken izleyebilirsiniz.

Brorsoft Video Converter 4.9.0.0

Brorsoft Video Converter 4.9.0.0

Geri Dön