Katilimsiz.Gen.TR > Katılımsız Programlar > Ashampoo Slideshow Studio HD 4.0.8.8 [x86-x64]

Ashampoo Slideshow Studio HD 4.0.8.8 [x86-x64]


12-01-2018, 19:22. Ekleyen: ATTACK
Ashampoo Slideshow Studio HD 4.0.8.8 [x86-x64]


Ashampoo Slideshow Studio kullanıcılara resimlerden video yapma ve slayt gösterisi hazırlama konusunda yardımcı olan bir slayt şovu hazırlama yazılımıdır.

Ashampoo Slideshow Studio sahip olduğunuz fotoğraflarınızı kullanarak ölümsüzleştirmek istediğiniz anları bir araya toplayan bir yazılım. Ashampoo Slideshow Studio ile fotoğraflarınızın sadece belli bir düzen içerisinde görüntülenmesini sağlamıyorsunuz; sunumunuzu çok daha hoş gösterecek efektler de ekleyebiliyorsunuz. Ashampoo Slideshow Studio ile slayt gösteriniz için farklı hazır temalardan birini seçebilmektesiniz. Dilerseniz bu temaları tercihlerinize göre yapılandırabilisiniz veya kendi temalarınızı oluşturabilirsiniz.

Ashampoo Slideshow Studio ile slayt gösterilerinizin arka planına müzik ekleyebilir veya özel ses efektleri ekleyebilirsiniz. Bunun yanında kendi sesinizi kaydederek slaytınızın arkasına yerleştirebiliyorsunuz, böylece çok daha özel slaytlar oluşturabilirsiniz.

Ashampoo Slideshow Studio slaytlarda metinler ve altyazılar kullanmanızı mümkün kılıyor. Full HD çözünürlüğü de destekleyen yazılım ile yüksek kalite videolar yaratabilirsiniz. Ashampoo Slideshow Studio kullanarak videolarınızı sosyal ağlarda paylaşmak için sıkıştırabilir veya DVD ya da Blu-Ray yazıcınız aracılığıyla optik medyalara yazdırabilirsiniz.


.: Kurulum Bilgisi :.

Boyut: 56 Mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Dil: Türkçe
Kullanım: Full Sürüm
Platform: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
[x86-x64]

.: Kurulum Notları :.

# "Kurulum Tamamlandı" uyarısını görene kadar bekleyiniz.
# Güncellemeler kapatılmıştır.

Ashampoo Slideshow Studio HD 4.0.8.8 [x86-x64]


Geri Dön