Wondershare Video Converter Ultimate 10.2.3.163 - Portable » Hızlı Linkin Tek Adresi !!!
Wondershare Video Converter Ultimate 10.2.3.163 - Portable
  • 100
Kategori: Programlar / Portable Programlar | Tarih: 14-03-2018, 10:21 | Ekleyen: İndirjen | 261 / 0
Bu Konunun Yazıcı SürümüWondershare Video Converter Ultimate 10.2.3.163 - Portable

Wondershare Video Converter Ultimate, video dönüştürme, izleme, yayınlama ve indirme ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor.

Wondershare Video Converter Ultimate programı, adından da farkedebileceğiniz gibi Windows işletim sistemli bilgisayarlardaki video dönüştürme işlemleriniz için kullanabileceğiniz bir video dönüştürme programı olarak karşımıza çıktı. Hem sade ve anlaşılır arayüzü, hem de hızlı çalışan yapısı sayesinde onlarca farklı video formatı arasında dönüştürme işlemlerini tamamlamanın oldukça kolay bir hale geldiğini de söyleyebilirim.

Uygulamanın en dikkat çeken yanı, özel hazırlanmış algoritması sayesinde pek çok benzer programdan daha hızlı bir şekilde dönüştürme işlemlerini tamamlayabilmesi. Böylece video dönüştürme işlemlerine başladığınızda çok fazla vakit kaybetmeden hemen sonuç alabiliyor, daha sonra videolarınızı izlemeye ya da depolamaya başlayabiliyorsunuz.

Neredeyse tüm bilinen video formatları arasında dönüşüm gerçekleştirebilen uygulama, bilhassa farklı cihazlarla çekilmiş farklı formatlardaki videolarına bir standart getirmek isteyen kullanıcıların sorunsuzca bu dileklerini gerçekleştirmelerini sağlayacaktır. Özellikle Apple ürünlerini kullananların cihazlarına uygun videolar yaratmaları için gereken tüm desteği sunduğunu söylemek mümkün.

Video dönüştürme işlemlerinin yanında oynatma ve akıllı cihazlara yayın paylaşma seçenekleri de programın avantajları arasında. Böylelikle bilgisayarınızdan oynattığınız bir videoyu direkt olarak televizyon, telefon ya da tabletlerinize aktarabiliyor, yayınları PC başında olmadan da izleyebiliyorsunuz. Tabii ki medya dosyalarını mobil cihazınıza kablosuz bir şekilde kaydetmeniz için gereken araçlar da Wondershare Video Converter Ultimate ile birlikte geliyor.

YouTube videolarını indirmek için kullanabileceğiniz video indirme aracı ise uygulamanın en son sürümleriyle birlikte gelen dikkat çekici özelliklerden. Artık pek çok videonun direkt olarak YouTube üzerinde yayınlanması, kullanıcıların da elbette onları indirmek için araçlar aramalarına sebep oluyor. Dolayısıyla programın bu yanı sayesinde ek araçlara ihtiyaç duymanıza da gerek kalmıyor.

Wondershare Video Converter Ultimate 10.2.3.163 - Portable

Wondershare Video Converter Ultimate 10.2.3.163 - Portable

Wondershare Video Converter Ultimate 10.2.3.163 - Portable Makalesini Turbobit İle Hızlı İndir


Değerli Ziyeretçimiz, Sitemize Hoşgeldiniz. Şuanda Sitemizde Kayıtsız Olarak Gezinmektesiniz.
Sitemizdeki Konuları Görmek İçin Buradan Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt İşlemi 30 Saniyeden Fazla Sürmemektedir.
  Google'den Gelenler:
Bu haberi Suanda Okuyan hic uye Yok ! , Ziyaretci olarak siz okuyorsunuz.
Ad-Soyad:
E-Posta:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Resim Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Resimde gösterilen kelimeyi girin:
Ergin bir bitin her ısırışta yaklaşık olarak 0,008 gr kan emdiğini,
Kayit Ol! Şifremi Unuttum?

Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot, Google Bot

Şuan Sitede 0 kullanıcı, 2 arama motoru, 41 ziyaretçi ile toplamda 43 kullanıcı bulunmaktadır.
Makale: 46905 (+11)
Yorum: 17069
Kullanıcı: 108285 (+0)
Son Kayıt Olan Kullanıcı: ubililev